Ten serwis używa plików cookies - zobacz szczegóły. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na używanie cookie.

Kontakt

Dane kontaktowe

Tel/Fax: 12 410 40 31

Tel/Fax: 12 418 78 80

Tel: 668 575 475

Strefa logowania klienta

Przejdź do panelu

Biuro sprzedaży

30-409 Kraków ul. Bułgarska 15 / U1
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 do 16:00

Sprawdź dojazd

Pozostałe inwestycje

Słoneczny Zakątek II Etap

www.slonecznyzakatek.com.pl/

II etap osiedla Słoneczny Zakątek w Krakowie w dzielnicy Dębniki przy ul. Bułgarskiej. Rozpoczęcie inwestycji planowana jest na III kwartał 2013 r. W inwestycji przewidziano 132 mieszkania oraz garaż podziemny. Cały parter inwestycji został przewidziany pod lokale o charakterze handlowo – usługowym.

foto foto foto foto

Kamienica Pod Smokami

www.kamienicapodsmokami.pl/

Prestiżowa inwestycja w centrum Starego Krakowa przy ul. Pawiej 34. Budynek apartamentowo-usługowy z dwupoziomowym garażem podziemnym znakomicie komponujący się w tej część miasta. Inwestycja kontynuuje istniejącą już nową zabudowę ciekawie zabudowując ulicę Pawią. Projekt opracowany został w krakowskim biurze „Agencja Architektoniczna Centrum” Sp. z o.o. przez Pana mgr inż. arch. Ryszarda Frankowicza. Obiekt zaprojektowany i wybudowany według najwyższych standardów architektury i wykonawstwa dla tego typu budynków. Wysokiej klasy materiały oraz ciekawe i starannie wykonane detale elewacji frontowej wyróżniają tą kamienicę, dając jej rozpoznawalny w mieście charakter oraz styl.

foto foto foto foto

Słoneczny Zakątek I Etap

www.slonecznyzakatek.com.pl/

Kolejną inwestycją zrealizowaną przez firmę WAKO jest I etap osiedla Słoneczny Zakątek w dzielnicy Dębniki. Budynek został zaprojektowany przez biuro architektoniczne Skoczek & Wojdacki. Inwestycja charakteryzuje się ciekawą lokalizacją w nowej części osiedla przy ul. Ruczaj 43. Kolejnymi atutami inwestycją jest dbałością o szczegóły, jakością wykonania oraz funkcjonalnością całego projektu.

foto foto foto foto

Mieszczańska

www.mieszczanska15.pl/

Pierwszą własną realizacją firmy deweloperskiej WAKO w Krakowie jest budynek przy ul. Mieszczańskiej 13 zaprojektowany przez Biuro Architektoniczne „Architektura & Consulting” Architekt Tomasz Fudali. Budynek Od frontu, tj. od ul. Mieszczańskiej budynek posiada pięć kondygnacji z antresolą a następnie przechodzi w budynek czterokondygnacyjny z dwoma tarasami z widokiem na Wawel. Charakterystyczną cechą budynku jest jego ciekawa elewacja, która odznacza się na tle sąsiedniej zabudowy.

foto foto foto foto